سازمان اتش نشانی از پتانسیل سازمان نظام مهندسی برای توسعه ایمنی شهر بهره خواهد ج

توافقنامه و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی 

نظر به اهمین موضوع رعایت ضوابط و مقررات ایمنی و آتش نشانی در ساختمان در جلسه مورخ 12/12/92 با حضور دکتر خوش زاد و مهندس قدیری از سامان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و آقای دکترغفرانی و اعضای هیأت رئیسه گروه تخصصی مکانیک موارد ذیل موارد ( شامل ده مورد است ) توافق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و سازمان نظام مهندسی استان تهران قرار گرفت که مفاد آن از سال  1393  و پس از انجام مقدمات  مورد نظر توافقنامه به مرحله اجرا در خواهد آمد .

بند 3 این توافق نامه : سازمان آتش نشانی حد اکثر سه ماه پس از امضای این تفاهمنامه نسبت به برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی در رزمینه های ایمنی معماری سیستمهای اعلام حریق ، سیستمهای اطفای حریق ، سیستمهای تهویه دود و محصولات حریق و بوشش های مقاوم حریق با دریافت هزینه های آن و و با هماهنگی سازمان نظام مهندسی برای داوطلبین برگزار و پس از برگزاری آزمون نسبت به صدور گواهینامه پایان دوره مدت دار اقدام خواهد نمود .

توافقنامه در  ده مورد تنظیم شده شده است .

نظر : تا چی مدتی دیگر نیاز هست این توافقنامه از مرحله توافق به مرحله عمل برسد ؟

اخیرا در اوائل  مرداد 94 سازمان نظام مهندسی اعلام نموده ، ثبت نام متقاضیان رشته های مکانیک ، برق،معماری و عمران جهت شرکت در دوره ی آموزشی ایمنی و اتش نشانی اعلام نموده است، هزینه و شرایط ثبت نام به ازای هر نفر و برای هر رشته نیز اعلام کرده است. دوره آموزشی که احتمال شروع آنرا  در اوائل شهریور 94 باشده شرکت نمایند.  طباطبائی 

/ 0 نظر / 29 بازدید